تعداد بازدید : 1243 - تاریخ خبر : دوشنبه 3 آبان 1400 - 14:06  
آغاز ثبت نام کارگاه های مجازی مهارت افزایی دانشکده دین و رسانه

دوره های پاییز سال 1400


آغاز ثبت نام کارگاه‌های فوق برنامه دانشکده دین و رسانه

دوره‌های پاییزه کارگاه‌های فوق برنامه دانشکده دین و رسانه در 5 رشته‌ اصول اولیه تصویربرداری و نورپردازی در تلویزیون، گریم، طراحی صحنه، ارزیاب برنامه و استاپ موشن برگزار می شود.

کارگاه‌های فوق برنامه دانشکده دین و رسانه با هدف ارتقای سطح مهارتی دانشجویان و استفاده سایر علاقمندان از این ظرفیت، به صورت مجازی و در بستر نرم افزار ادوب کانکت و با حضور اساتید مجرب هر رشته برنامه‌ریزی شده که در روزهای دوشنبه هر هفته برگزار می شود. ثبت‌نام این دوره  از تاریخ 4 آبان ماه آغاز و تا 10 آبان ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت. علاقمندان می‌توانند با ارسال مشخصات خود (نام و نام خانوادگی، کد ملی، نام پدر، عنوان کارگاه، شماره تماس، تصویر فیش واریزی (و شماره دانشجویی: اختصاصی دانشجویان دانشکده دین و رسانه)) به آیدی amozesh_dinvaresane@ در پیام رسان ایتا در این کارگاه‌ها ثبت‌نام نمایند.

این کارگاه ها برای دانشجویان دانشکده دین و رسانه به صورت رایگان و برای سایر علاقمندان با تخفیف ویژه برگزار خواهد شد. علاقمندان می توانند برای واریز هزینه به صورت حضوری به قسمت مالی دانشکده دین و رسانه مراجعه و یا هزینه کارگاه خود را به شماره کارت 6037997388433618 (به نام آقای امیرنوروزبیگی) واریز نموده و تصویر آن را به آیدی ایتا ارسال کنند.

با عضویت در کانال کارگاه های فوق برنامه دانشکده دین و رسانه به آدرس https://eitaa.com/kargahdinvaresane  در جریان دقیق کارگاه‌ها و سرفصل هر کارگاه قرار بگیرید.


 جدول عناوین و اساتید کارگاه ها

.

جهت اطلاع  از سرفصل مباحث کارگاه ها روی لینک کارگاه مربوطه کلیک کنید.

کارگاه طراحی صحنه

.

.کارگاه ارزیاب برنامه 

.

.

کارگاه استاپ موشن  

.

.

کارگاه تصویر برداری و نور پردازی 

.

.

کارگاه گریم 

.

.

امتیاز شما