تعداد بازدید : 120 - تاریخ خبر : دوشنبه 24 آبان 1400 - 14:19  
اطلاعیه مهم درخصوص تنظیم و ارائه سند تعهد محضری

ویژه دانشجویان دوره روزانه رشته‌های تولید سیما و علوم ارتباطات اجتماعی دانشکده دین و رسانه

.

بدین وسیله به اطلاع دانشجویان دوره‌های روزانه رشته‌های تولید سیما و علوم ارتباطات اجتماعی دانشکده دین و رسانه ورودی 1400 می‌رساند طبق شرایط مندرج در این اطلاعیه، نسبت به تنظیم سند تعهد مذکور (فایل pdf و word سند تعهد در انتهای همین صفحه قابل دانلود است) در یکی از دفاتر اسناد رسمی کشور و با حضور ضامن واجد شرایط اقدام نموده و اصل سند تعهد را به همراه سایر مدارک لازم به شرح ذیل، حداکثر تا روز چهارشنبه مورخ 15 دی ماه 1400 با مراجعه حضوری شخص دانشجو، به امور آموزش دانشکده تحویل نمایند و یا از طریق پست (صرفاً پست پیشتاز و دارای کد رهگیری) به آدرس دانشکده دین و رسانه- قم ارسال نمایند.

 بدیهی است در صورت عدم ارائه سند تعهد محضری و سایر مدارک لازم در زمان معین شده، شرکت در جلسه امتحانات پایان ترم و انتخاب واحد نیمسال آتی مسیر نمی‌باشد و مسئولیت آن بر عهده دانشجو خواهد بود.

آدرس: قم، بلوار امین، دانشکده صدا و سیما ـ قم، واحد آموزش، کدپستی: 3716646383- صندوق پستی: 3171/37185- تلفن: 02532902211

.

شرایط و مدارک لازم جهت تنظیم سند تعهد محضری در دفاتر اسناد رسمی

الف) شرایط مربوط به ضامن:

ضامن یک نفر کارمند رسمی دائم دولت، به غیر از کارکنان نیروهای مسلح و افراد بازنشسته باشد. (کارمندان رسمی- آزمایشی، قراردادی، پیمانی، شرکتی و .... قابل قبول نمی‌باشد.)

.

ب) مدارک مورد نیاز برای حضور در دفترخانه اسناد رسمی:

 1.      اصل و کپی شناسنامه دانشجو و ضامن
 2.      اصل و کپی کارت ملی دانشجو و ضامن
 3.      اصل و کپی آخرین حکم کارگزینی (استخدامی) سال جاری ضامن (مهر و امضاشده توسط مسئول اداره کارگزینی)
 4.      اصل آخرین فیش حقوقی و یا گواهی اشتغال به کار ضامن از آخرین محل خدمت

.

فهرست مدارک لازم متعهد (دانشجو) و ضامن برای تحویل حضوری یا ارسال پستی به دانشگاه

 1.      اصل و کپی سند تعهد محضری تنظیم شده (3 سری)
 2.      سفته به مبلغ ده میلیون تومان که روی آن توسط شخص دانشجو و پشت آن توسط ضامن وی امضا شده باشد. مشخصات و اطلاعات سفته‌ها، به دقت و بدون قلم خوردگی و با خودکار آبی تکمیل شود. (در صورت بروز هرنوع قلم خوردگی مسئولیت تهیه مجدد سفته به عهده دانشجو می‌باشد.)
 3.     لازم به ذکر است اخذ گواهی امضای محضری ضامن از دفترخانه اسناد رسمی الزامی می‌باشد.
 4.      کپی برابر اصل از تمام صفحات شناسنامه متعهد (دانشجو) و ضامن
 5.       کپی برابر اصل از پشت و روی کارت ملی دانشجو و ضامن
 6.      کپی آخرین حکم کارگزینی سال جاری ضامن (ممهور به مهر اداره مربوطه) که در یکی از دفاتر اسناد رسمی برابر اصل شده باشد.
 7.      کپی برابر اصل آخرین فیش حقوقی و اصل گواهی اشتغال به کار ضامن از محل خدمت فعلی (برای کارکنان رسمی سازمان صداوسیما نیازی نیست.)

.

نکات مهم درخصوص تنظیم سند تعهد محضری:

 1.    سند تعهد محضری می‌بایست مطابق با فرمت ابلاغی از سوی سازمان صداوسیما، در سربرگ‌های رسمی قطع A4 و توسط یکی از دفاتر اسناد رسمی معتبر سراسر کشور تنظیم و به ثبت برسد. حضور متعهد (دانشجو) به همراه ضامن واجد شرایط به همراه مدارک لازم، در دفتر اسناد رسمی جهت تنظیم سند تعهد به صورت محضری الزامی است.
 2.      اطلاعات درج شده در سند تعهد محضری می‌بایست دقیقا توسط دانشجو بازبینی و صحت آن تأیید شود. مسئولیت عدم تطابق سند تنظیمی با متن ابلاغی بر عهده متعهد (دانشجو) می‌باشد. بدیهی است در صورت عدم مطابقت مندرجات سند تعهد محضری تنظیمی با اطلاعات سند ابلاغی و کوچک­ترین تغییر (حتی یک واو)، سند تنظیمی از نظر دانشگاه فاقد اعتبار و غیر قابل قبول است و می‌بایست سند تعهد مجدد تنظیم گردد.
 3.       سند تعهد محضری و سایر مدارک مربوطه، توسط کارشناسان اداره کل حقوقی سازمان مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت هرگونه اشکال در سند تعهد یا نقص مدارک، دانشجو (متعهد) می‌بایست در اسرع وقت نسبت به رفع نواقص اقدام و مجدداً برای دانشگاه ارسال نماید.
 4.       در صورت ارسال مدارک از طریق پست پیشتاز، مشخصاتی که حتماً روی پاکت پستی باید قید شود به ترتیب شامل نام و نام خانوادگی دانشجو - شماره دانشجویی - رشته تحصیلی - مقطع تحصیلی (کارشناسی ارشد) می‌باشد.

دانلود فایل PDF سند تعهد محضری

.

دانلود فایل WORD سند تعهد محضری

امتیاز شما