۱۴۰۰/۰۹/۰۲- ۱۴:۵۷ - مشاهده: ۱۲۵۲

آغاز ثبت‌نام کارگاه‌ «جستجوی تخصصی منابع علمی‌در محیط وب»

دانشکده دین و رسانه به صورت مجازی برگزار می کند.

.

همه ما هر روز با اینترنت و وب سایت‌ها سروکار داریم. ما هر روز در فضای مجازی برای یافتن کلیدواژه‌های مختلف جستجو می‌کنیم؛ اما شاید کمتر کسی به یادگیری شیوه‌های صحیح و سریع جستجو در محیط وب فکر کرده باشد. آموخته‌های ما در این حوزه، شاید زیاد باشد، اما با توجه به سرعت عجیب دنیای اطلاعات، نیازمند بروزرسانی است و اگر شما دانشجو، پژوهشگر، استاد و یا شخصی باشید که با منابع تخصصی علمی در محیط وب سروکار دارید، این نیاز برای شما دوچندان خواهد شد.

معاونت آموزش و پژوهش دانشکده دین و رسانه در راستای ارتقای سطح مهارتی دانشجویان و علاقمندان در این حوزه، کارگاه‌ «جستجوی تخصصی منابع علمی ‌در محیط وب»  را برگزار می‌کند. این کارگاه به صورت مجازی و در بستر نرم‌افزار ادوب کانکت و با حضور دکتر عیسی زارعی، مدیر پژوهش دانشکده دین و رسانه، از روز دوشنبه 8 آذر ماه برگزار می‌شود.

مهلت ثبت نام : 1تا 7 آذر ماه 1400

لینک ثبت نام  در کارگاه

این کارگاه‌ برای دانشجویان دانشکده دین و رسانه به صورت رایگان و برای سایر علاقمندان با تخفیف ویژه برگزار خواهد شد. علاقمندان می‌توانند برای واریز هزینه به صورت حضوری به قسمت مالی دانشکده دین و رسانه مراجعه و یا هزینه کارگاه را به شماره کارت 6037997388433618 (به نام آقای امیرنوروزبیگی) واریز کرده و تصویر آن را در لینک ثبت نام بارگذاری نمایند.

با عضویت در کانال کارگاه‌های فوق برنامه دانشکده دین و رسانه به آدرس https://eitaa.com/kargahdinvaresane  در جریان دقیق کارگاه‌ها و سرفصل هر دوره باشید.

امتیاز شما