۱۴۰۰/۰۹/۲۹- ۱۷:۳۸ - مشاهده: ۲۲۰

انتصاب سیدحسین امیرجهانی به سمت مدیر ادبیات نمایشی و تولید فیلمنامه سیما فیلم

با حکم مدیرکل فیلمنامه نویسی مرکز سیمافیلم صورت گرفت.

.

.

سعید معدن‌کن مدیرکل فیلمنامه نویسی مرکز سیمافیلم در حکمی سیدحسین امیرجهانی (دانش آموخته دانشکده دین و رسانه) را به عنوان مدیر ادبیات نمایشی و تولید فیلمنامه اداره کل فیلمنامه‌نویسی سیمافیلم منصوب کرده و از زحمات ناجی مدیر قبلی این بخش که بازنشسته شده است، قدردانی کرد.

 

در متن حکم «سیدحسین امیرجهانی»  آمده است:

«نظر به مراتب تعهد، شایستگی، دانش و سوابق ممتد حرفه‌ای به موجب این حکم به عنوان "مدیر ادبیات نمایشی و تولید فیلمنامه" منصوب می‌شوید. رونق بخشی به تولید طرح و فیلمنامه اعم از اقتباسی و غیراقتباسی با ایده یابی از طریق پایش مداوم موضوعات و مسائل مورد نیاز جامعه و بررسی آثار منتشره در حوزه ادبیات داستانی و نمایشی، جذب، پرورش و هدایت حرفه ای نسل جدید نویسندگان مستعد و متعهد، برقراری ارتباط مؤثر با نویسندگان و مراکز گوناگون تخصصی، دانشگاهی، و آموزشی تولید متن، با توجه ویژه به نیازها و بایسته‌های تولید متون فیلم و سریال تلویزیونی منطبق بر آرمانها و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی از مهمترین وظایف جنابعالی در این جایگاه است که ان شاا... در معاضدت با سایر مدیران و همکاران محترم اداره کل فیلمنامه نویسی و مرکز سیمافیلم به آن دست یابید.»

گفتنی است امیرجهانی سابقه نویسندگی سریال های تلویزیونی از جمله پدر، حکایت های کمال، نجلا و سرجوخه را در کارنامه خود دارد و پیش از این مدیر باشگاه رشد سیمافیلم بود.

امتیاز شما